تیم تخصصی

مهندسین ناظر و طراح شرکت با پشتوانه قوی اجرایی و کمک اکیپ های درجه یک کشور به اجرای هرچه بهتر پروژه شما کمک میکنند

طراحی و اجرای منحصر به فرد

ارائه بهترین و جدیدترین مدل های سقف شیبدار و نما ورق در شرق کشور سخت ترین پروژه ها برای دیگران را به شرکت تخصصی پارسیس بام بسپارید

افتخارات

مفتخر به کسب نمایندگی شرکت های کینگستون و پارس روفتایل و اجرای بیش از دوهزار پروژه موفق در ایران و تنها مجری سیستم standing seam در شرق کشور

مشکلات طراحی سقف شیبدار

طراحان سقف شیبدار هنگام طراحی سقف معمولا با این موضوع رو برو هستند که کارفرما هیچگونه ذهنیتی نسبت به سقف شیبدار ندارند.در نتیجه طرح کلی دید درستی به کار فرما نمیدهد.

اگر طراح بخواهد دنبال توجیه کردن کارفرما باشد تمرکزش از روی کار اصلی برداشته میشود و اینکار زمان بر خواهد بود. همچنین طراح به دنبال این است که پس از ارایه کار نظر دیگران را در مورد طراحی جویا شود. از این رو شرکت پارسیس بام قبل از هر اقدامی در جلسه اول سیستم کلی سقف شیبدار ، روش های اجرا و پوشش های موجود را به صورت کامل برای کارفرما شرح میدهد.

image
image

پارسیس بام دوستدار محیط زیست

از کلبه های چوبی گرفته تا سقف های مدرن شیبدار همگی را میتوان با اجناس قابل بازیافت کار کرد از این رو سازه های دوستدار محیط زیست تلقی میشوند، از طرفی معمولا این سبک سازه ها سازگاری بیشتری با محیط های سرسبز و ویلایی دارند که افراد مجاب به اجرای آن در ویلا و باغات خود هستند. شرکت پارسیس بام با مدیریت مهندس غلامی سعی بر ارائه طراحی و متریال های روز دنیا با بهترین کیفیت اجرا در خراسان بزرگ دارد و در این مسیر موفقیت های چشمگیری به دست آورده است.پارک کوهسنگی و پارک ملت از بوستان هایی است که این شرکت در آن سازه اجرا نموده است.

تیم اصلی کار ما

هسته اصلی شرکت مهندس غلامی میباشد که به همراه 13 اکیپ حرفه ایی اجرا قابلیت اجرا و هندلینگ همزمان 20 پروژه را دارا می باشد.(20 پروژه به دلیل اینکه بعد جوشکاری و شاسی سازی هر پروژه باید دیوار چینی و بعضی اوقات نمای کار اجرا شود و همین زمان توانایی اجرای 20 پروژه با 13 اکیپ را فراهم میکند)

همیشه به دنبال افراد متعهد در اجرای پروژه باشید

تعهد تجربه و تخصص را با امتحان کنید